Szybkie wyszukiwanie

Wpisz tutaj rodzaj lub nazwę maszyny w liczbie pojedyńczej i wybierz producenta:

Maszyny do Szycia

Dziurkarka bieliźniana JUKI LBH-1790S elektroniczna

MASZYNY SZWALNICZE » Dziurkarki

Klientów zainteresowanych tym produktem proszę o kontakt
masz pytania?

Dziurkarka bieliźniana sterowana elektronicznie, wyposażona w silnik servo wbudowany w główkę maszyny, łącząca wysoką produktywność z idealną jakością szwu. Jest to maszyna 2-nitkowa, szyjąca ściegiem stębnowym, prędkość szycia do 4200 ściegów/min. Silniki krokowe, sterują oddzielnie poszczególnymi mechanizmami maszyny.
W standardowej konfiguracji maszyna dostarczana jest z już zaprogramowanymi 30 wzorami odszyć dziurek, jednakże jej pamięć zdolna jest pomieścić aż 99 szablonów. Wzór dziurki, jak i wiele innych informacji - numer wzoru, kształty szwów, itd. - wprowadza się poprzez wielofunkcyjny panel operacyjny, obsługiwany za pomocą klawiszy z piktogramami. Operator nie jest więc zmuszony do nauki skomplikowanych komend, ale posługuje się łatwymi do zapamiętania ikonkami.

Maszyna posiada elektroniczny system kontroli naprężenia nici. Naprężenie nici igłowej przy szyciu równoległym i w sekcjach ryglowania dziurki może być kontrolowane osobno, dzięki wprowadzonym i zapisanym w pamięci maszyny różnym warunkom szycia (typ nici, typ materiału, prędkość szycia, itp.). Maszyna może zmieniać naprężenie nici w igle w czasie szycia równoległego, bądź w sekcjach ryglowania, w celu uzyskania jak najlepszego kształtu dziurki. Opcja ta pozwala też uniknąć zerwania nici. Naprężenie nici w igle uaktywnia się na początku i końcu operacji szycia. Zapobiega to wywleczeniu się nici z igły oraz strzępieniu się nici, co zdarza się na początku szycia.

Istnieje możliwość wykonania dziurki w podwójnym cyklu odszycia wraz ze wstępnym przeszyciem wzmacniającym, dzięki czemu uzyskuje się piękne dziurki, zwłaszcza przy materiałach elastycznych - dzianinie. Ponieważ nić wzmacniająca wplatana jest idealnie, nigdy nie wystaje ona poza odszycie dziurki. Przeszycie wzmacniające może być wykonane nawet w 9 okrążeniach. Dla ściegu podwójnego pomija się sekcję ryglowania, a ścieg równoległy odszywa się dwa razy. Zapobiega to nadmiernemu ściśnięciu sekcji rygla dziurki. Do pierwszego i drugiego okrążenia szycia, można użyć dwóch różnych szerokości ściegu.

W maszynie zastosowano też nowy model mechanizmu obcinania nici bębenka, który pozostawia krótszy koniec nici na materiale. Ponadto maszyna generuje rygiel na końcu szycia, w ten sposób zapobiegając rozwiązywaniu się zakończenia szwu. Można ustawić funkcję powolnego startu, liczbę ściegów oraz prędkość szycia na rozpoczęciu, dzięki temu nić nie wysuwa się z igły (dla pierwszych 5 ściegów, można ustawić prędkość na ścieg-po-ściegu)
Maszyna wyposażona jest w funkcję wielokrotnego opuszczania noża, dzięki której nie ma potrzeby zmiany noża przy zmianie wielkości dziurki. W przypadku częstych zmian, przy produkcji o małych nakładach oraz w czasie cyklu szycia dziurek o różnych wielkościach, liczba opuszczeń noża ustawiana jest automatycznie w zależności od wielkości dziurki. Mechanizm noża o dwuczynnościowym solenoidzie jest wolny od błędów przy opuszczaniu / powracaniu noża. Dodatkowo można zmienić nacisk noża w zależności od szytego materiału. Nóż obsługuje odszycia w zakresie od 41 do 70 mm długości (opcjonalnie). Mechanizm obsługujący odszycie o długości do 120 mm, jako maksimum, jest dostępny na zamówienie. Przy użyciu takiego mechanizmu odszywać można dziurki np. w pasach fotelików transportowych dla dzieci.
Istnieje możliwość programowania cyklu odszywanych wzorów dziurek. Można wprowadzić 20 różnych programów, a w każdym programie 15 różnych wzorów.

Maszyna do szycia kompletna .

 

 

Polecamy także:

Dziurkarka bieliźniana JACK JK-T1790 GS-2 elektroniczna
Klientów zainteresowanych tym produktem proszę o kontakt
Krzesło przemysłowe ERGOPLUS 01
Klientów zainteresowanych tym produktem proszę o kontakt
 
 

Komentarze